منو

سه شنبه, 21 مرداد 1399 - Tue 08 11 2020

A+ A A-

قتل عام خانوادگی

محاکمه مرد شیشه‌ای به اتهام قتل عام خانوادگی

 

 


مرد شیشه‌ای که در محله نعمت‌آباد تهران، همسر و دو فرزندش را کشته و جسد آنها را در کمد دیواری پنهان کرده بود، در یک‌قدمی محاکمه قرار گرفت.
میلاد ۳۳ساله همراه همسر و دو پسر دوساله و ۲۰ روزه در طبقه دوم خانه اجاره‌ای در محله نعمت‌آباد پایتخت زندگی می‌کرد. او ۲۶ آبان سال ۹۴ پس از توهم ناشی از شیشه به جان آنها افتاد و هر سه را کشت. بعد هم برای فاش نشدن راز این جنایت خانوادگی، خانه صاحبخانه را تخریب کرده و به زندان افتاد. اما با کشف اجساد اعضای خانواده‌اش، راز جنایت او فاش شد. او بعد از بازسازی صحنه قتل دوباره به زندان بازگشت.

با گذشت دو سال از این جنایت او برای آخرین جلسه بازپرسی از زندان به شعبه سوم بازپرسی دادسرای جنایی تهران منتقل شد.

متهم به قتل به بازپرس سجاد منافی‌آذر گفت: اعتیاد به شیشه داشتم. من همسر و فرزندانم را دوست داشتم اما فشار زندگی باعث شد به علت اختلاف با همسرم، تصمیم به قتل او و دو پسرم بگیرم. آن روز حال درستی نداشتم. پس از درگیری دوباره با همسرم، او و دو پسرم را با ضربات چوب مجروح و بعد خفه‌شان کردم. وی افزود: اجساد آنها را ابتدا داخل کمد پنهان کردم. طناب داری در اتاق خواب درست کردم تا با آن به زندگی خودم پایان دهم که نشد. جسد همسرم را در همان کمد گذاشتم و بعد جسد هردو کودکم را داخل ساک‌های جداگانه گذاشتم. برای این که ردی از خود برجای نگذارم در خانه همسایه را تخریب کردم که به زندان بیفتم تا کسی به من در ارتکاب این قتل‌ها شک نکند.

این در حالی بود که اولیای دم زن کشته شده برای داماد جنایتکار درخواست قصاص کردند اما جد پدری دو کودک کشته شده شناسایی نشدند تا شکایت آنها در مرجع قضایی ثبت شود؛ بنابراین معاون اول قوه قضاییه در این‌باره اظهار نظر کرد و برای متهم درخواست دیه کرد. سرانجام پرونده متهم با صدور جلب به دادرسی به دادگاه کیفری یک استان تهران ارسال شد تا او پای میز محاکمه قرار گیرد.


مجوز استفاده از قالب مذهبی یاسین براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید